Witaj, jesteś w Schronie!

Firma SCHRON powstała w 2012 roku. Jej założycielem jest były żołnierz wojskowych Jednostek Specjalnych.

Nasze logo w kształcie parasola, to nie przypadek. SCHRON Defence (DM) odwołuje się do Grup Szturmowych Szarych Szeregów, bohaterów II Wojny Światowej. Batalion Parasol pod względem służby (działań bojowych) wydzielony został do zadań specjalnych.

W swojej misji koncentrujemy się na dostarczaniu produktów najlepszej jakości, tak aby każdy nasz klient miał pewność i bezpieczeństwo wykonania każdego zadania w najtrudniejszych i najcięższych warunkach.

Dzięki wieloletniemu praktycznemu wykorzystaniu sprzętu na polu walki, w warunkach ekstremalnych, SCHRON Defence oferuje produkty sprawdzone, bardzo wysokiej jakości, których działanie niejednokrotnie zostało potwierdzone nie tylko testami, ale praktycznym wykorzystaniem.

Dewizą i podstawą działania firmy jest „Honor i Odpowiedzialność”. Kiedy posiadamy zasady i ideały, które łączą nas z innymi ludźmi, nadają życiu sens i godność, wtedy stajemy się odporniejsi i silniejsi, skuteczniej realizujemy zadania i osiągamy cele, jest w nas optymizm i wiara.

Przy zakupie służymy szczegółowym instruktażem w zakresie optymalnego i bezpiecznego wykorzystania sprzętu oraz „know how” wykorzystania taktycznie. Doradzamy w zakresie ewentualnych uwarunkowań prawnych, zasad przechowywania i konserwacji oraz udzielamy gwarancji.

Schron Defence zapewnia najwyższą jakość usług oraz poziom realizacji zleceń poprzez wdrożony System Zarządzania Jakością wg wymagań ISO 9001:2008 jak również wdrożony standard Polityki NATO dotyczącej zapewnienia jakości – AQAP 2130:2009.

W dniu 31.08.2012 r. Minister Spraw Wewnętrznych udzielił naszej firmie koncesji nr B-072/2012 na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie obrotu wyrobami i technologią o przeznaczeniu wojskowym i policyjnym.

Zapraszamy do współpracy firmy związane z przemysłem obronnym. Posiadamy duże doświadczenie, oferujemy możliwość przetestowania, wydania opinii oraz doradztwa w udoskonaleniu sprzętu i wyposażenia wojskowego. Współpracujemy ze specjalistami oraz tworzymy grupy eksperckie byłych żołnierzy wszystkich Rodzajów Sił Zbrojnych.

Zapraszamy do współpracy.

– Schron Defence –