Smar do broni Rand CLP

Smar do broni Rand CLP Schron.pl DefenceDlaczego warto używać RAND CLP?

RAND CLP przełamuje formy tradycyjnej CLP. RAND CLP to rewolucyjna nietoksyczna formuła z wykorzystaniem nanotechnologii. Jest to innowacyjny środek czyszczący, smarujący i chroniący. RAND CLP to wyjątkowe połączenie nanocząsteczek oraz unikalnych składników, które współpracując ze sobą zapewniają najlepszą jakość smarowania dla metali. Korzystając z RAND CLP masz pewność że zapewniasz wszystko co niezbędne do pielęgnacji broni. RAND CLP znacznie zmniejszy czas konserwacji i czyszczenia broni, zapewni jej długotrwałą ochronę a także zmniejszy siłę tarcia.

Jak działa RAND CLP?

RAND CLP wykorzystuje nanotechnologię, aby przeniknąć przez powierzchnię metalu i wyczyścić go. Kiedy produkt jest stosowany, tworzy wiązanie z metalem dzięki czemu powstaje bariera uniemożliwiająca przenikanie zwęglenia a także skracająca czas czyszczenia. Jeśli pojawi się zabrudzenie należy je po prostu zetrzeć. Odnowiona powierzchnia jest chroniona przed utlenianiem, pyłem i brudem. RAND CLP nie rozdziela się i nie rozwarstwia się podczas długookresowego smarowania.

Jak RAND CLP został przetestowany?

RAND CLP został przetestowany przez ekspertów z branży broni palnej. Wykonali oni tysiące prób bez zacięcia się broni. RAND CLP został przetestowany w ekstremalnych warunkach, przy zróżnicowanych warunkach atmosferycznych. W warunkach laboratoryjnych RAND CLP miał najniższy współczynnik tarcia (pomiar siły oporu pomiędzy częściami metalowymi) wśród produktów CLP.

Czy RAND CLP jest przyjazny dla środowiska?

RAND CLP jest jednym z nielicznych produktów dostępnych na rynku , który jest wykonany z surowców odnawialnych a tym samym jest przyjazny dla środowiska. Jest nie palny ponieważ nie zawiera destylatorów ropy naftowej lub chlorowanej parafiny. RAND CLP to połączenie wyjątkowej mocy estrów roślinnych oraz opatentowanej nanotechnologii.

Czy RAND CLP może zaschnąć?

RAND CLP to długotrwałe rozwiązanie w kwestii smarowania metali. Większość smarów i CLP na rynku to smary powierzchniowe, a więc szybko wysychające. RAND CLP odświeża metal i daje długotrwałą smarowność. Preparat łącząc się z metalem w innowacyjny sposób wykorzystuje nanotechnologię zostawiając na nim długotrwały filtr, który nie wysycha jak większość produktów CLP.

Jak często należy czyścić broń?

Zaleca się stosowanie RAND CLP dla każdej posiadanej broni, nawet gdy nie jest ona używana (składowana) aby ochronić przed rdzą. RAND CLP po zastosowaniu pozostawia cienką warstwę ochroną zabezpieczającą przed utlenianiem i gromadzeniem się kurzu.

Broń należy czyścić po każdym użyciu, jednak po wcześniejszym użyciu produktu broń będzie się czyścić szybciej i łatwiej.

W celu uzyskania więcej informacji – prosimy o kontakt